HMF

W HMF zainstalowano obecnie wysokiej jakości linię lakierniczą do malowania proszkowego jako alternatywę dla eksploatowanej dotychczas ręcznej linii malarskiej do malowania ciekłego.

Kluczową cechą nowej linii jest elastyczność

Linia malarska zainstalowana w HMF charakteryzuje się wysokim stopniem elastyczności i umożliwia lakierowanie w dwóch osobnych układach do malowania proszkowego.

Niektóre produkty obrabiane przez HMF nie wytrzymują wysokich temperatur występujących w procesie malowania proszkowego, dlatego też w przypadku tych produktów HMF nadal korzysta z systemu do malowania ciekłego.

Linia malarska

Siedmioetapowa linia przygotowania powierzchni prowadzi do ogrzewanego gazem pieca suszącego. Za nim znajduje się strefa chłodzenia i piec utwardzający. Linia wyposażona jest w P&F system przenośnikowy.

Dwa układy do malowania proszkowego wraz z systemem do malowania ciekłego z ogrzewanym pośrednio piecem utwardzającym zapewnia prawidłowe lakierowanie produktów HMF.

Produkty i części

Wymiary:

D x S x W (mm)

3500 x 1500 x 1500

Masa: maks. 1500 kg

Prędkość przesuwu przenośnika: 5 m/wózek

   

Firma HMF i jej branża

HMF to duński producent urządzeń posiadających “moc udźwigu”, jak sama je opisuje. Firma wytwarza m.in. dźwigi. Więcej o branży maszyn wielkogabarytowych, w której działa HMF, można dowiedzieć się - tutaj.

 

 

International contact information