Kovotex

Firma zajmuje się lakierowaniem usługowym, posiada linię pasującą do obróbki zarówno bardzo małych części jak i kształtowników aluminiowych o długości do 4 m.

Zastosowano przenośnik górno-szczelinowy o prędkości 1 m/min, linia przeznaczona jest do malowania proszkowego w czteroetapowym procesie przygotowania powierzchni metodą pasywacji wielu metali, może więc być stosowana do obróbki elementów stalowych, galwanizowanych jak i aluminiowych.

Standardowy układ linii zainstalowano w ograniczonej przestrzeni. Kabina malarska jest przystosowana do szybkiej zmiany kolorów. Była to odpowiedź firmy na potrzebę podniesienia wydajności i jakości produkcji.

Firma Kovotex powstała w 1990 r. jako zakład lakierowania usługowego. Rozpoczęła działalność posiadając małe kabiny filtracyjne z piecami komorowymi, świadcząc usługi śrutowania dużych produktów oraz przygotowania powierzchni części aluminiowych metodą zanurzeniową. Ze względu na zwiększone zapotrzebowanie firma zdecydowała się na zakup nowej automatycznej linii z możliwością przygotowania powierzchni różnych metali zgodnie z wymogami organizacji Qualicoat.

 

Produkty i części

Wymiary:

D x S x W

600 x 1500 x 4000

 

International contact information