Tatprof

"TATPROF" sp. z o.o. jest częścią  struktury zarządzanej przez "RASSTAL", spółkę z pierwszej trójki czołowych rosyjskich producentów prasowanego aluminium.

 

RASSTAL jest największym wytwórcą opracowywanych przez siebie produktów z prasowanego aluminium.

 

Oferta produktowa firmy obejmuje

  • okładziny budowlane TATPROF
  • elementy konstrukcji wewnętrznych
  • kształtowniki wytłaczane

 

Tatprof eksploatuje dwie linie lakiernicze ideal-line, jedną z 2008 r. i drugą z 2011 r.

Linia z 2008 r. lakieruje z prędkością 1,5-2 m/min. Składa się z trzech komór przygotowania powierzchni i przenośnika asynchronicznego. Linia jest kompaktowa, niemniej jednak ma dużą przepustowość. Posiada też ogrzewany gazem piec utwardzania pośredniego. W układzie zainstalowano kabinę ideal-line ze stali nierdzewnej wyposażoną w pistolety malarskie firmy Gema.

W roku 2011 zakupiona została druga linia do lakierowania wyłącznie na biało. Jest to linia o dużej prędkości, 3 m/min wyposażona w przenośnik P&F. Obróbka wstępna odbywa się w tunelu ze strefą spustu w strefie pośredniej o długości 8 m.                                                                                                                                      

Kabina z pierwszej linii została wykorzystana na drugiej linii, natomiast na pierwszej linii zainstalowano linię FCC firmy Wagner. W tym samym czasie wymieniono pistolety malarskie na drugiej linii.

W rezultacie powstała linia o dużej prędkości do malowania wyłącznie na biało jednocześnie uzyskując możliwość malowania w wielu kolorach na drugiej linii z zachowaniem tej samej wysokiej jakości, z której firma Tatprof jest znana.

 

 

International contact information